Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan adapter amivel meg...

Feketeruhasember kérdése:

Van olyan adapter amivel meg tudom fordítani a 3,5 mm-es jack csatlakozó left-right polaritást?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy nehézségek árán beszereletem az autóm radiojanak hátsó CD csatlakozója helyére egy miniISO adapterrel aux kimenetet telefonhoz(mivel semmilyen más módon nem lehetne kapcsolódni). Nagyon nehéz volt kivenni és elvezetni valahol a vezetéket a műszerfal mögött. Végül összeraktam és csináltam egy tesztet és az a baj hogy a left helyett szól a right és fordítva. A csatlakozót a fejegyégre csak egyféle képpen lehet ratenni szóval biztosan nem az a baj. Ha lenne egy kis adapter ami az én esetemben a cserével pont a jóra cserélné a kimenetet úgy megoldódna a probléma. Erre hogyan kereshetek rá? Mert nem nagyon találok.
2022. jún. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerelhető csatlakozót vegyél, ott arra forrasztasz ahova akarsz.
2022. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyet még nem láttam, de erre az a jó, amit 1-es írt.
2022. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy olyan nincsen hogy a telefonon (android) át lehetne állítani és akkor nem kell még forrasztgatnom?
2022. jún. 8. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
RCA kábel Annak két szára van, felváltva is be tudod dugni.
2022. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha, na várjunk. Tehát kilyon a kocsiból az aux kábel aminek a végén van egy 3,5 ös anya típusú csatlakozó. Abba bele tudom dugni az rca kábelt ami kétfelé veszi. De azt utána hogyan dugom be a telefon anya 3,5 csatlakozójába?
2022. jún. 8. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:

egy másik rca - jack apa kávellel

két kábel, de legalább meg tudod fordítani a csatornákat.

egy ilyent: [link]

ilyennel dugsz össze:

[link]

Ha nem akarsz forrasztani, akkor talán ez az egyetlen egyszerá megoldás.

Vagy veszel jack apa-jack apa kávelt, elvágod át fordítva összekötöd.

2022. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Androidos telefonod van, elvileg fel tudod cserélni a csatornákat. Nem próbáltam ki: https://www.youtube.com/watch?v=l9YwqxUSpho
2022. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van olyan adapter, aminek egyik végén 2 RCA csatlakozó van, a másik végén 3,5 jack dugó, azzal megoldható, csak most akkor kell egy jack-rca kábel is, hát nem tudom....
2022. jún. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jó nagy barom vagyok. Megvettem mindent(vagy legalábbis azt hittem).


Megvan az anya típusú rca kábel és az apa típusú rca kábel is.


Csak azt néztem be hogy az első csatlakozó a rádió felől az egy apa típusú 3,5 ös jack. És azt nem lehet ossze dugni a szintén 3,5 ös apa jack csatlakozóval. És ez egy filléres szarság de pont ezt felejtettem el.


Találtam még otthon egy y elosztót gondoltam ha két lyukba bedugom őket akkor az adapteren belül össze vannak kötve az apa 3,5 ös páratlan oldala meg lehet szabadon de így nem szól semmit.

2022. jún. 9. 20:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyarul még kellene egy anya-anya 3,5 ös jack adapter.
2022. jún. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!