Van olyan funkció vmilyen TV-n, h kép nélkül csak a hang szól?

Figyelt kérdés
Alváshoz használnám. Fényerő levétén kívűl létezik olyan opció, h totál sötét a képernyő?
2022. jún. 9. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Nincs, a rádió adás sem fekete a TV-n.

Vegyél 5-10e Ft-ért egy rádiós ébresztő órát, a célnak megfelel.

2022. jún. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

#1. Ha nem vagy biztos valamiben, akkor inkább ne válaszolj semmit...


Igen, van ilyen. Nekem Philips TV-m van, azon van kifejezetten ilyen funkció, hogy teljesen kikapcsolja a képernyőt, de a hangot nem. Nem tudom milyen tévéd van, de érdemes körülnézned a menüjében, főleg az energiatakarékossági résznél, hátha van ilyen lehetőség azon is.

2022. jún. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, az elmúlt 10-15 évben gyártott TV-ken már kötelező az eco mód, aminek van olyan fokozata hogy a képernyô teljesen kikapcsol.
2022. jún. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen ugyan van ilyen mód a tizedik almenüben, de kikapcsolás helyett egyszerű fekete képernyőt mutat, sötétben szinte világít, aminek semmi értelme, átverés. Csak a rend kedvéért: Panasonic, olcsóbb modell, bár nem tudom, mennyire általános a cégnél. Egy másik Sharp tévémen volt ilyen gomb a távirányítón, tökéletesen működött.
2022. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

"az elmúlt 10-15 évben gyártott TV-ken már kötelező az eco mód"

Nem biztos hogy erről tud minden gyártó, nekem két 5 éves van, egyik se tud ilyet. Thomson, LG.

2022. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zzzoli ***** válasza:
Tud az LG ilyet!
2022. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
#5 vagy inkább te nem tudod
2022. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!