Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott egy hordozható hangfal...

Sándor3 kérdése:

Adott egy hordozható hangfal ami akkumulátoros, de viszont a hálózati töltő része le szakadt a panelről. Szeretnék segítséget kérni hogy hogyan tudom javítani vagy mit hova kellene kötni hogy tudjam használni? Amatőr vagyok a szerelésbe.

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt csupa parafenomén válaszol, akik a pontos típust is azonnal megmondják, és a sérülést is látják a távolból, anélkül hogy valamelyik képmegosztóra éles! közeli! nagy felbontású! képeket tennél fel a sérülésről.


Amint ezeket pótolod, fognak születni értelmes válaszok is.

2022. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:

Addig is az én válaszom ez:


"mit hova kellene kötni hogy tudjam használni"


Úgy köss össze mindent ahogy eredetileg volt! :)

2022. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A töltő része meghalt teljesen és szeretném tudni hogy milyen vezetéket hova kellene kötni? Meg milyen vezetéket lehet ilyenkor rá kötni
2022. jún. 12. 09:53
 4/8 Szirty ***** válasza:

Értjük mit szeretnél, de te nem érted mi mit szeretnénk: több és pontosabb információt!


Menni fog?

2022. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A töltő része ki szakadt az alaplapbol. Van 4 szál vezeték ami a benne található aksihoz megy. Kettő piros és kettő fekete. Melyikre milyen vezetéket lehet kötni direkt áram ellátásba ami folyamatos áramot szolgáltatna.
2022. jún. 12. 12:54
 6/8 Szirty ***** válasza:

Hát nem ment. :(

Pedig bíztam benned...

2022. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy tűnik a hozzá értésed a nullához közelít, legjobb, ha elviszed egy szakemberhez.
2022. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, az IQ-tesztnél nem a negatív a jó eredmény...


Tehát: Mi a típusa a készülékednek. Rá van írva.

Csinálj több fényképet jól megvilágítva nagy felbontásban, normálisan fókuszáló telefonnal, és tedd fel egy képmegosztóra.


Ha ez nem megy, dobd el, és vegyél újat. Mert ha ennyit nem tudsz megtenni, megjavítani biztos nem fogod tudni.

Aztán lehet hogy jön majd valami vicces kárörvendő, akinek a tanácsa nyomán majd rákerül a trafó váltakozó feszültsége az akkura, és lőn tüzijáték...

2022. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!