Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 160 ezer ft körül milyen 4k...

160 ezer ft körül milyen 4k TV-t vennétek és miért, van értelme az LG nanocellással foglalkozni?

Figyelt kérdés

Árban-tudásban kb. összehoztam 3 tv-t, az LG azért mert 139 centis, a Samsung azért mert tudásban talán a legjobb, a másik LG meg mert nanocellás.


Engem utóbbi érdekel a legjobban, de mégiscsak belépőszint a nanocellás tv-hez, de talán ez lesz a jövő?


Filmnézésre, sorozatra kell csak, játékra nem. Ami fontos, hogy minél élénkebb, vibrálóbb színeket tudjon. A Samsung tud hdr10+ az vajon sokat számít a sima hdr10-nél?



#Samsung #LG #okosTV #nanocella
2022. jún. 13. 12:07
A kérdező szavazást indított:
LG 55UP75003LF Smart LED TV, 139 cm, 4K Ultra HD, HDR, webOS ThinQ AI - nagy kép miatt inkább ez éri meg
Samsung 50TU7092 Smart LED Televízió, 125 cm, 4K Ultra HD - hdr10+ és egyéb tudása miatt inkább ez a jobb
LG 50NANO753PR NanoCell Smart LED TV, 127 cm, 4K Ultra HD, HDR, webOS ThinQ AI - a nanocellás képe miatt ez a legjobb
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsungot több próbálkozás, és ismerősöknél nézés után sem szerettem meg, szóval ezekből nálam inkább az 1. LG játszana. Nanocellásat legfeljebb akkor vennék, ha ugyanazt a tartalmat összehasonlítva kiemelkedően jobb eredményt látnék rajta, és esetleg meggyőznek róla, hogy hosszabb a várható élettartama. Lényeges ugyebár, hogy a TV műsor nem feltétlen lesz jobb egyiken sem, és filmeknél sem a 720p fogja a kívánt eredményt visszaadni.
2022. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi volt a baj a Samuval?


Most egy LG 49UM7000PLA 124cm van, 2019-es évjárat szóval nem létszükség cserélni és egyébként megvagyok vele elégedve de van most pénz és ha ezt eladom akkor viszonylag olcsón megúszom a cserét.

2022. jún. 13. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsungnál a képminőséggel nem voltam megelégedve, mindenkitől azt hallottam vissza, hogy az üzletben jó volt, otthon már nem annyira, és amiket láttam használat közben, én sem voltam megelégedve vele. Én például feketeb*zi vagyok, ami eddig csak a Sony-nál volt kiváló minőségű, de az LG nekem jobb azon a téren is. Meg az LG menürendszere barátibb.

Ja, és nem fika távirányítót adnak hozzá, mint az újabb Samsungokhoz, hogy van rajta 3 gomb+áfa és boldogulj ( [link]

2022. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:

3 éves Tv-t akarsz lecserélni? Miket nézel rajta 4K BLuray-t vagy hasonló formátumot?

A jövő nem a nanocella, meg a Qled, ezek LCD-t használnak ledes háttérvilágítással, az oled technológia a jövő, ha mindenképp költeni akarsz, akkor vegyél LG oled-et, amúgy sok értelme nincs a cserének. Legalábbis nekem ez a véleményem.

2022. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!