Autó hangszóró nem szól?

Figyelt kérdés
Adott egy 2002-es Citroen Saxo, gyárilag a két első ajtóban van egy-egy hangszóró, valószínűleg az előző gazdái a gyári hangszórókat kicserélték egy pár Pyle márkájú 13 centis koaxiális hangszóróra (gyanítom hogy nem ezzel jött le annó a gyártósorról). A problémám az lenne hogy baloldalon egyáltalán nem szól a hangszóró. Kipróbáltam hogy felcseréltem a két hangszórót, és ugyan úgy csak jobb oldalt szól, tehát ha jól gondolom nem az egyik hangszóró a ludas. Természetesen a fadert és balancet megnéztem, nullára van állítva. Esetleg ki tudom mérni egy multiméter segítségével hogy hol a hiba? Mit kell mérni?

2022. júl. 23. 19:37
 1/7 toncsi64 válasza:
Csak tipp, de az ajtóba rakott hangszórók esetén általában az "átvezetés"a gyenge pont. A sok nyitogatástól ott szokott a vezeték "elfáradni".
2022. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1. nem véletlen. az autót utazásra találták ki. zenehallgatásra ott a lakás és a hifi torony, minőségi hangfal. nagymérető tévét esetleg ne rakjanak még a kormány elé, hogy lehessen filmeket nézni, hogy ne legyen uznalmas az út??

Eléggé undorító, amikor kinyitják az ajtót és úgy szól a zene, és hallgassa a fél lakótelep! Ezért is, az autó nem is erre való!

2022. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


Te miről beszélsz amúgy? Mi köze van ennek ahhoz amit kérdeztem? Miért kell offolni egy topikot? Ha nem tudsz érdemleges választ adni a kérdésre akkor görgess tovább. Azért van hangszóró az autóban, hogy utazás közben zenét tudj hallgatni, ki tudd hangosítani a telefonod és még sorolhatnám.. Nem tudom miből jutottál arra a következtetésre hogy telepihülye gyerek vagyok. Ezek szerint akinek nem működik az autójában egy hangszóró, és szeretné megcsinálni, vagy aki zenét hallgat az autójában utazás közben az telepi hülyegyerek. Ennyire ne unatkozz azért.

2022. aug. 1. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz érdemleges választ adni a kérdésre akkor görgess tovább"

Ezt valahonnan copypastéztad? Nem unjátok, hogy ezt a görgess tovább szvöeget mindenhova beírjátok? Azt hiszitek, mindenki most olvassa először?


Nem állítottam rólad semmit. Azt mondtam, nem az az autó funkciója, hogy zenét hallgass benne. Szennyezed vele a levegőt, és ezt még jobban akarod élvezni? Nem gondoltál arra, hogy ez nem teljesen normális?


Nem tudom, minek kell még az elektronikus ezsközök témájába is behozni a hülye autókat, van nektek külön topikotok.

2022. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnállak csak, téged és az életedet is amit élsz. :) Gyere, írd csak ki nyugodtan mi bánt.. Mondd meg a világnak! :))))
2022. aug. 1. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Autóellenes vagyok, ennyi. A zene bömböltetése 100 közül 1 dolog. A légszennyezés, zaj, halálos balesetek sem minden még. Éjjel megszólaló autóriasztók, járdára felparkoló autók, stb. Dugig az utca autókkal, lépni se lehet tőlük, és nagy részük simán tudna máshogy közlekedni. És még segítsünk is, hogy tudj zenét hallgatni közben? Bocs, de nem. Értelmes dologban szívesen, de ebben nem.
2022. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél perce nyomkodja a dudát egy egy helyben álló autó a közelben. Ezt amúgy se lenne szabad. Nyilván a lakótelep közepén teszi, ahol mindenki hallja. Lehet, vannak normális autósok, de sokan vannak, akik miatt az autózást úgy kellene megszüntetni, ahogy van, nem még hangszórókat építeni be nekik, hogy még élvezetesebbé tegyék nekik a hülyéskedést. Ez a dudálgatás is felesleges, zavaró. Nem létezik, nem tudja máshogy megoldani a kommunikációt.
2022. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!