Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3d filmet néznék otthon, hol...

3d filmet néznék otthon, hol kaphatnék jó szemüveget hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a színeket is lássam, nem úgy, mint ezekkel a gagyi kék-cián szemüvegekkel... Azokkal élvezhetetlen a film... Valami webshopot, vagy ilyesmit nem tudtok ajánlani?
2010. szept. 22. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha olyan a film akkor csak a klasszikus piros-kék/zöld szemüvegben tudod megnézni.
2010. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Media Markt-ban láttam 3D TV-hez kapható szemüvegeket..
2010. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt csak speciális tv-vel lehet sajnos. Ami durván félmillió forint.
2010. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor le kell tennem az itthoni 3d moziról?:(

Pedig tényleg jó így nézni, térhatás van, csak épp a színek miatt nem jó...

Sötét az egész, a fehér egyáltalán nem jön át, és az összes többi szín is tompa. A Végső állomás 4-ben a lángok ilyen sárgás zöldek voltak, akkor gondoljátok el milyen volt a többi rész...:D

Miért árulnak 3d szemüveget, ha ilyen ratyi a minőség vele? Ha tudom ezt korábban, nem veszem meg...

Azért köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 22. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondanod az otthoni 3D moziról, csak vegyél megfelelő szemüveget és vezérlő kártyát hozzá 3D készletben! kb 30-50 ezer Forintból kijön.

A monitorodnak viszont tudnia illik a 120 Hz-et


Nekem volt ilyen nvidia 3D szemüveg kártyával még vagy 15 évvel ezelőtt, de az csak a WIN95 és Win98 alatt működött. Újabb programokkal az már nem megy. Viszont az még 60 Hz-es monitor beállítással is működött! Térhatásúban mentek alatta a need for speed és Doom 3D Hexen és hasonló játékok ha megadtam az indításnál a 3D kapcsolót az játék_pr***.exe után.

Ami érdekes volt, hogy nem kifelé volt tér érzet, hanem főleg a képernyő síkjától befelé volt mélysége.


[link]

2012. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!