Apumnak Születésnapjára szeretnék venni egy bluetooth hordozható hangszórót, viszont nem szeretnék sokat kiadni érte, max 15000 Ft-ot. Mit gondoltok erről macAudio BT Force 116 ???.

Figyelt kérdés
Azért nem akarok drágábbat venni mert a műhelyében használná és oda fölösleges lenne egy drága ilyen eszköz mert nem tudná tisztán tartani ott, viszont azért annyi elvárás lenne hogy FM Rádió legyen benne ami tisztán recsegés nélkül szóljon, magas hangerőn se torzítson ( nem tudom hogy amit linkeltem abban van e, megpróbáltam én megtudni de sehol nem találtam róla információt ). Ezt azért néztem ki mert képről masszívnak tűnik és igényesnek a hasonló árkategóriába tartozó ilyen eszközökhöz mérten. Ha ebben nincs FM Rádió, akkor tudnátok linkelni olyat amiben van, és megfelel annak a két - három elvárásnak amit említettem ???.
2022. júl. 26. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésem lenne még, ha nincs benne FM Rádió, de pl ha telefonnal összepárosítja amin korlátlan net van és azon keresztül elindítja a az internet rádiót akkor így ilyen formában tudná hallgatni a hangszórón a rádiót ???.
2022. júl. 26. 19:59
 2/4 elistvan ***** válasza:
A második kérdésre igen sválasz hiszen ilyenkor a hangszóró telefonkihangosítóként működik. Keress rá a termékre árukeresőn, vagy youtubeon! Ott biztos lesznek vélemények.
2022. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elistvan ***** válasza:
FM rádió tekintetében nem tudom. Amiket próbáltam egyiken sem Volt rendes rádió. Egy adót sem tudott befogni. Gondolom ez kösuönhető annak, hogy nincs külső antennájuk.
2022. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Jó választás.
2022. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!