Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Armodd okosorákról vélemény?

Armodd okosorákról vélemény?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami valamelyest mér vérnyomást is, de max 30ezerért, és ezt a típust találtam, de még nem hallottam róla.

2022. aug. 4. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős. Nem ismerem, de olvass utána. Én még nem hallottam sok jót róluk. Inkább Xiaomi Amazfitek, azok is jó áron vannak, és jók is, igaz vérnyomást nem nagyon mérnek szerintem, csak pulzust.
2022. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pepszy válasza:
59%

Nehogy megvedd!


Ahogy előttem is írta valaki, felejtős!!!

Amit nekem vett anyám, az megméri az asztal pulzusát, EKG-t csinál neki...

Egy kipaszott nagy átverés.

2022. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 George mz/x válasza:
Ne vegye senki. Ez egy akkora átverés, kamu. Vettem mert kinézetre jó, fém szíj , nagy képernyő , aztán csalódás.Lehetne ennyi energia befektetéssel jó is,de ez nem az a kategoria. Kidobott pénz csak. Csak rosszat tudok mondani. Bár előtte olvastam volna utána.
2023. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!