Valaki/valami használja a youtube fiókomat?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy youtubeon több videó van az előzményeim közt, mint amennyit láttam. A videók zöme arab nyelvű, a legtöbbön még like* is van. Én valamiféle botra gyanakszom, mert nincs logika a megtekintett videók közt**, plusz egyik nap 17 óra megtekintése idő volt. A Google sem jelezte, hogy új készüléken jelentkeztek be a fiókommal.


*úgy értem, hogy a saját nevemben

*nincsenek ismétlődő csatornák vagy több hasonló témájú videó egymás után


2022. aug. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változtass jelszót, és jelentkezz ki minden olyan munkamenetből, amit gyanúsnak tartasz.
2022. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Válts jelszót vagy csinálj új fiókot.
2022. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már változtattam, nem oldotta meg
2022. aug. 8. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kivétel nélkül, egyesével dobálj ki minden eszközt, leszámítva persze azt, amivel dolgozol, és változtass jelszót.

Ha nem segít, akkor a telefonodon, vagy a gépeden van valami olyan, aminek nem kellene ott lennie.

2022. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!