Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fülhallgató a legjobb...

Melyik fülhallgató a legjobb az alábbiak közül? A linkeket+leírásokat,lennt találjátok :)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Köszönöm szépen mindenkinek,amúgy olyat szeretnék,ami nem esik ki a fülemből,nem szakadozik szét a "zsínórja",nagyon hangosan szóljon,elnyomja a háttérzajokat,basszus(zeneszámok) közben,nagyon fontos,kérem segítsetek!


Nagyon szépen köszönöm! :)


Más márkák is megfelelőek,ha tudtok ajánlani ilyen árban! :)



#fülhallgató #link #strapabíró,nem esik ki #márkák+leírások #más márka is szóba jöhet #basszus(zene közben),tiszta hang a fülhallgatón+megbízható
2022. aug. 9. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A bóvli ársávban gyakorlatilag mindegy, mit veszel.
2022. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már rendeltem.
2022. aug. 9. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Részvétem.
2022. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért is "kérsz részvétet" 3.?
2022. aug. 10. 13:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ítélkezz,ha van miről :)
2022. aug. 10. 13:14
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Van miről, épeszű ember nem vesz ilyen kacatokat.
2022. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha így folytatod "tovább ezt az arrogáns viselkedést",nem habozok,moderátor lesz a vége,ehhez mit szólsz?

Másnak is ilyenje van,remélem boldog vagy :D


Olvasd el: [link]


[link]


[link]


Ennyi,jó szórakozást,attól,hogy még "neked olcsó" lehet jó,nem mindig a csúcskategóriás fülhallgatók a legjobbak,vagy ha neked az kell vegyél,olyan is van,nem is egyfajta...

2022. aug. 10. 18:29
 8/10 A kérdező kommentje:

6. Épeszű ember nem "vesz ilyeneket",ahogy te fogalmaztad...Ma már meg is jött,brutális hangja van,ezért is mondtam neked,hogy nem kell ítélkezned,arról amit nem tudsz...


Ítélkezz más felett,vagy magadon...Részemről téma lezárva!


Ha "kacat",akkor nézegess magadnak jobbat,szia! ;)

2022. aug. 11. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt a hisztit
2022. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem én kezdtem,láthatod te is...

Ez nem hiszti,csak valaki így éli ki a sok "szabadidejét"...

2022. aug. 19. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!