Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vw Beta 4 eredeti rádió kódja...

Jocijoci0 kérdése:

Vw Beta 4 eredeti rádió kódja mi lehet? Volt az oldalán egy matrica de nem az, már mindent próbáltam. Srl: VWZ1Z2R3317415 1H0 035 152

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Sikerült venni egy lopott rádiót?

Szerintem nincs matematikai összefüggés a sorszám és a kód közt.

2022. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy VW márkaszervízbe és kérdezd meg.
2022. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem nincs matematikai összefüggés a sorszám és a kód közt."

Akkor én elb@sztam. Letöltöttem egy kalkulátort, amibe bement a sorozatszám és kijött a 4 jegyű kód ami feloldotta a lock-ot. Igaz hogy vírusos volt a program, de sandbox-ban futtatva nem lényeges.

De a márkaszervizes megoldás is működik. Igaz, ahhoz a szerviz veszi ki a fejegységet, és olvassa le a kódot, ami nagy valószínűséggel óradíjas. És be kell állni hozzá a sorra, egy óra múlva kész is, mondjuk 12 ezer plusz áfáért.

2022. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eredetileg vettem egy autót és ez az egy probléma van ami aggaszt,mivel majdnem 800k ért vettem. A volt tulaja sem tudja a kódot.

Azért kérdeztem hátha valaki tud valami megoldást a szervízen kívül.

De ha nem marad más akkor az lesz a vége.

Az adatokat csak azért írtam hogy ha esetleg segít nektek

2022. aug. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!