Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy VHS lejátszót...

Hogyan lehet egy VHS lejátszót beállítani azzal időzítőre felvegye sorozatott vagy filmet?

Figyelt kérdés
Lehet úgy beállítani egy vhs lejátszót azzal hogy ha nem vagyok időben felvenni dolgokat, akkor lehet úgy beállítani hogy automatikusan felvegye szalagra?

2022. aug. 13. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehet. Mindegyik készüléken egyedi az időzítő beállítása. Olvasd el a készülékhez való felhasználói kézikönyvet.
2022. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétévesen meg tudtam csinálni a miénken, szóval lehet és nem kell túl sok ész hozzá. Ha a távirányító gombjaiból nem nyilvánvaló, ha máshol nem, online tuti megtalálod a típus kézikönyvét.
2022. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Lejátszón ritkán van ilyen lehetőség. Inkább VCR amin meglehet megoldani.

Valahogy így: https://www.youtube.com/watch?v=rDdvUxyuT2c

2022. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pontos típus? Nem mind képes felvenni.
2022. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy lejátszót sehogy. Ahhoz felvevő funkció is kell.
2022. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van még működő videómagnó?
2022. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
#3 #5 a VHS magnók mindegyike tud felvenni is, legalábbis én nem láttam olyat ami csak lejátszani tudott. Viszont ahhoz hogy ezt rendesen kivitelezni tudd analóg adásra van szükség, ami jelenleg már csak a Diginél van. Ha viszonylag modern (90-es évek vagy utáni), a távirányítón általában van egy timer gomb, amit megnyomva megjelenik egy menü a képernyőn, ahol beállíthatod, hogy melyik nap, mettől meddig és melyik csatornát vegye fel, bizonyos típusoknál napi, heti vagy havi ismétlést is be tudsz állítani (sorozatfelvétel). Persze először be kell állítani az órát amilyen pontosan csak tudod, hogy tényleg akkor vegyen fel amikor szeretnéd, ne maradjon le a műsor eleje vagy vége. A régieknél az előlapi panelen van a kezelőszerv, mechanikus kapcsolóval kell az időzítőt ki-be kapcsolni és konfigurálni, ha be van kapcsolva nem reagál másra.
2022. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van működő magnóm. Legutóbb az olimpiánál használtam, amikor mentek párhuzamos események, az egyiket a digitális felvevővel vettem fel, a másikat a magnóval kazettára. Igaz kicsit okoskodnom kellett az órával, mert csak 2017-ig lehet beállítani benne a dátumot, keresni kellett egy olyan évet ahol a napok oda esnek ahova akkor, hogy a napok kijelzése jó legyen.
2022. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,már vagy 20 éve nem láttam vhs magnót,de arra határozottan emlékszem hogy nem lehetett mindegyikkel felvenni.Voltak csak lejátszók,és rekorderek.Amelyik csak lejátszó,az nem tudott felvenni.
2022. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is úgy emlékszem, hogy a 2 fejesek csak lejátszani tudtak.
2022. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!