Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips DVDR3480 DVD felvevő...

Philips DVDR3480 DVD felvevő miért írja üresnek a lemezt?

Figyelt kérdés

2x Volt már javítva 5 évente tálca nem nyílt ki, meg táp hibája volt, 6500 Ft volt a javítása.


Most ez a hiba nekem új hogy miért csinálja?

Hogy be rakom a PC-n lévő írt filmet az asztali DVD felvevőbe és tölt egy kicsit várni kell és ki írja hogy DVD-R, rá nyomok és látom üres semmi nincs csak írja még elérhető 2 óra felvétel hely, ki nyitóm a tálcát megint várni kell és jön ki de már írja ki mint ha én nyomtam volna mennyen vissza és magától vissza megy a tálca és ha sikerül akkor ki írja amit kell adatlemez és működik a lejátszás.

Van egy Trion Vision TR-6117 DVD lejátszóm azon is ki próbáltam és egyből be is töltött gyorsan és játszotta le, sokat próbálkoztam de hiba mentes volt de a Philips párszor szívatott, a Trion sose kellet még javíttatnom.


Vásároltam mellé egy Pacific pv619 VHS videomagnót mert az enyém nem nagyon jó már LP lejátszásokra így digitalizálni se lehet.

Jó szerintetek ez a VHS?

Mert a Philips VR550 VHS-m már 4x vagy 5x kellet javíttatnom.



2022. aug. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elavult technológia már, nem érdemes javíttatni. Ha van még VHS-en pótolhatatlan felvételed, vidd az emlékmentőkhöz, DVD lejátszót pedig 10 ezer alatt lehet kapni újonnan, ha vannak filmjeid amit nézni akarsz. Felvevővel nem vacakolnék, digitális DVB-T/DVB-C box 15 ezer, HDD-re/pendrivera felveszi a tévéadást, 8 éve ilyet használok, sose volt szervizben. Ennyi idő alatt egy VHS magnót ami napi használatban van már egyszer biztos javíttatni kellet volna, de már alig javítanak ilyet, azok is horror áron.
2022. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy haverom aki adna nekem 100-300 db kazettát amit nekem kellene digitalizálni felrakni netre és ő majd nCore-ra régi retró meséket, mert neten nincsenek fent, de aki eddig csinálta nekik már nem vállalja.
2022. aug. 14. 20:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak egy lemeznél van gondja.
2022. aug. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!