Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem a lidlben hangprojektor...

Vettem a lidlben hangprojektort, csatlakoztattam a tv-hez hdmi-n, a tv-menujenek a hangjat, a youtube alkalmazast hallom, de a belteribol jovo tv hangot, netflixet stb nem hallom. Mi lehet a problema? Hangtesztet is csinaltam,ott lejatsza a zenet.

Figyelt kérdés
Optikai kabellel nem volt problema, de ugy kulon taviranyitoval kellett hangot adnom, ki/be kapcsolni a hangprojektort. Lehet nem megfelelo a tv adas, netflix, disney+ altal sugarzott hang? Valami beallitasbeli problema lehet? SilverCrest soundbar, Samsung TU7020 crystal uhd TV

#hangprojektor #Hdmi-arc
2022. aug. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy az ékezetek hiánya miatt nincs hang.
2022. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A HDCP hibája, amit nem támogat a soundbar, nem tudja dekódolni a védett tartalmat. Ez is csak egy olyan dolog, ami miatt a fizető felhasználó szív, a kalózokat nem állítja meg.
2022. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet! AV csatlakozóval nem lehet összekötni a tv-t és a soundbart? A tv-n elvileg van fülhallgató kimenet, ami sima jack csatlakozó. Lehet olyan AV csatlakozót venni aminek az egyik vége jack a másik pedig AV. Nekem a házimozi erősítő így van a tv-hez csatlakoztatva és megy rajta minden hang. YouTube, Netflix.
2022. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"te kutya" Na legalább tudjuk kivel van dolgunk. Az a baj kérdezőbarát, hogy a bemenő jelet nem adja át a tv a kimenő csatornára. A Samsung TU7xxx sorozat egy elég gagyi, alap cucc. (Nekem is ilyan van - monitornak bőven jó) Olyan tv-t kéne venned ami ezt tudja. Kösd a beltéridet közvetlenül a hangszóróra, vagy a tv fejhallgató kimenetét kösd rá a hangszóróra.

Ugyanitt gyűjtést szervezünk ékezetes billentyűzetre, adományokat a pénztárban 'szundbár' jeligére lehet leadni.

2022. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!