Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » WayteQ xBook-60w ebook olvasó...

WayteQ xBook-60w ebook olvasó nem tölt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Használtan szereztem be, azt mondta a tulaj, hogy semmi baja. A töltöttségi szint a felét mutatta, gondoltam feltöltöm teljesen, de hiába volt rajta a töltőn három órát - konnektorba dugva, kikapcsolt állapotban-, mégsem töltött rajta semmit. Mi lehet a gond?
2022. aug. 16. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemrég akadt a kezembe egy hasonló WayteQ xBook olvasó(nem pont ez hanem egy későbbi változata). Először teljesen meg voltam lepődve, hogy kb 8 év töltöttség nélkül is veszi a töltést az akku. Egy pár óra után maximumra lett töltve azóta kb egy hete használom, tesztelem, "bütykölöm", hogy az akkuszint jelzőt lássam megmozdulni, de eddig hiába nem igazán akar lejjebb menni. Azt olvastam pár fórumon, hogy az feladja a szolgálatot általában (hogy most a szoftveres vagy a hardveres oldal arról fogalmam sincs), így kíváncsi vagyok, hogy mikor következik be ez.
2023. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!