Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális hogy a PS4 pro pár...

Normális hogy a PS4 pro pár perc nagyobb teljesítményű játék után nagyon melegszik a teteje?

Figyelt kérdés
Másoknál is melegszik? Tapasztaltatok ti is ezt? Ha Pl beteszem az AC originst elkezd iszonyatosan porogni nagyon hangosan fuja a levegőt nem lehet hallani a játékot és nagyon melegszik felül szerintem hibás lehet

2022. aug. 19. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ps4-em, de azt azért megkérdezném hogy milyen környezetben van, véletlenül nincsen egy dobozba betéve vagy egy zárt helyre ?
2022. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szobába van.szabadon van.hiaba forgatom,állítom, horizontalisan ugyan olyan hangos.lehet ezek a prok ilyen rettenetesen hangos gépek?
2022. aug. 19. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki volt valaha takarítva?

Valószinüleg annyira poros már szegény, hogy semmi hűtése nincs.

https://www.youtube.com/results?search_query=ps4+pro+dust+cl..

2022. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem poros felnyitottam nagyon melegszik a teteje nem gyozi hűteni hibás lehet szerintem
2022. aug. 19. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:

légkondicionált a lakás. ha nem, teljesen normális

a pro hangos

2022. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs légkondi de elég rendesen melegszik 3.szerias pro szerintem kehes lehet nem lehet ennyire hangos élvezhetetlen a játék hiába nyomom fel a hangerőt nagyon halani hogy fuja a leveggot
2022. aug. 19. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél hosszabb kábelt és tedd át a másik szobába.
2022. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!