Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennél a lámpánál mit,hol kell...

Ennél a lámpánál mit,hol kell lecsavarnom hogy elemet tudjak cserélni benne?F25

Figyelt kérdés

Adott a képen látható lámpa ami nagybátyámé volt de elfelejtette a létezését,nekem pedig eszembe jutott és megkérdeztem hogy hol kell lecsavarni mert tennék bele elemet mire megszólal hogy elfelejtette már hogyan kellett úgyhogy itt fordulok segítséghez.

[link]



2022. aug. 19. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan kérdést kell kiírni erről? Hogy a tetejét vagy az alját?
2022. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Vagy a képen bal oldalt lévő kupaokt kell lecsavarni, vagy a jobb oldalon a lámpa fejét. Én inkább a bal oldali kupakra szavazok. A lámpa testéhet képet az óramutató járásával ellentétesen csavar - mint a kólásüveg kupakját.
2022. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

A lámpa fejét lehet tekerni de a jel alapján ahogy nézem annak a fényerőhöz van köze de lehet igazad van.

2022. aug. 19. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Amerre mozdul
2022. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha a régi elem szétmarta a belsejét, akkor nehéz szétszedni.


alját kell az elem cseréhez,

tetejét az izzó cseréhez.

2022. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

F 25

ez a fekete Pákó mérete?

2022. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek jobbára a végén tekerhetőek szét, elől-lednél a zoom funkció van.

A végén a második gyűrű után van az illesztés-nyitás-tekerd óramutató járásával vissza...11-10-9-8...irányba.


Ha hátul nem tudod letekerni, akkor ez a "vedd meg, használd, dobd ki" verzió, amely végét besajtolják, hogy még véletlenül se tudd az akkukat kicserélni, ha akku van benne, de ha az van, akkor kell egy töltő nyílás rajta egy kis gumi korong alatt.

2022. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

#6, az F25 azt jelenti, hogy a kérdező 25 éves, felnőtt "férfi" létére egy elemlámpában sem tud elemet cserélni.

Kicsit elvonatkoztatva ez a világ szégyene.

Az elbutulás magasfoka.

Az életképtelenség csimborasszója.

Ezen túl ha bárhol meglátom, hogy valaki valami alapvető dolgot nem tud megoldani, csak azt fogom odaírni: "F25".

Félelmetes.

2022. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

"az F25 azt jelenti, hogy a kérdező 25 éves, felnőtt "férfi" létére egy elemlámpában sem tud elemet cserélni."

Múltkor volt egy telefonos kérdés ahol a 26 éves csávó tininek aposztrofálta magát... Láttam már sok dolgot életemben de azt, és ezt a kérdést sem tudom feldolgozni...

2022. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Ideje lenne már egy harmadik világháborúnak. Ott ez a sok parazita selejt mind leselejteződne. Lehet hogy csak az emberiség fele maradna meg, de a másik fele eddig is csak feleslegesen fogyasztotta az élelmet, vizet, levegőt.

Férfinak meri magát nevezni, aki egy elemlámpában egy elemet nem tud kicserélni. Gondolom a WC ajtóra belülről ki van írva a helyed műveleti sorrend, hogy tolja le a gatyát, mielőtt leül tojni, mert magától még összekeverné azt is...

2022. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!