Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sürgős! Mi az oka annak, hogy...

Sürgős! Mi az oka annak, hogy az Airpod egyik fele 15 perc után lemerül?

Figyelt kérdés
Miután feltöltöttem 15 perc után lemerül a bal füles. Szinte új, egy hónapja kaptam, mindennap szoktam tölteni, többször is. Valami ötlet mit lehet csinálni?

2022. aug. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor az a leg célhoz vezetőbb út, ha élsz a garanciával. Valószínűleg meghibásodhatott. Van ilyen :)
2022. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Túl sokat töltötted, pihentesd kicsit.
2022. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptam szülinapomra, nem kérdeztem honnan van!
2022. aug. 21. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az akku megfáradt. Megesik az ilyesmi, ki kell cseréltetni.
2022. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát, akkor kérdezd meg az illetőtől. Mert így nem sok hasznát veszed az ajándéknak.
2022. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem honoros fulesem van, pár hónapja csinált hasonlót(fel volt toltve, de az egyik oldal lemerült és nem szólt).

Nalam elég volt az ujrainditas.

2022. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha új, akkor garitzasd, mert megdöglött az akkumulátor.

(az enyém is ilyen, de az már 4 éves :D)

Ha nem tudod honnan van, akkor valószinüleg egy használt, régi cuccot vettek neked amiben megdöglött az akkumulátor.

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiveszed a töltőtokból, akkor hány %-ot ír a bal fülesre?

100%-ot és 15 perc után lemegy 0%-ra?


Vagy már eleve kevésről indul? Benne volt a tokban hosszabb ideig (és maga tok is fel volt rendesen töltve)?


-


Nekem olyan volt sima AirPods-zal (ritkán) és AirPords Pro-val is (gyakrabban), hogy látszólag a tokba rakástól merült.


Beraktam, akkor volt még pl. 50%, amikor kivettem, akkor meg 10% esetleg csak 0%. Mintha a tok leszívta volna :)


Persze nem ezt történt valószínűleg, hanem az, hogy el volt piszkolódva kicsit és nem érzékelte a füles, hogy a tokban van. Ezért kapcsolódva maradt az iPhone-hoz (vagy iPad-hez stb.) és így merült le.


Én a füles és a tok hozzáférhető részét óvatosan antibakteriális kéztörlővel szoktam pár hetente letörölni, úgyis van még egy raklapnyi ilyenem a covid időkből :)

A töltőtok mélyebb részét (ahol a kis fém érintkezők vannak) pedig egy fogpiszkálóval szoktam tisztítani, ha szükséges (óvatosan ezt is).


Az ilyen tisztítás helyre szokta hozni és egy darabig utána nem jelentkezik a "leszívás" jelenség.


Mj.: én az "automatic ear detection" funkciót ki szoktam kapcsolni, lehet, hogy ez is közrejátszik.

2022. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!