Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Soundbart vagy házimozi...

Milyen Soundbart vagy házimozit vegyek Tv-hez?

Figyelt kérdés

Leginkább filmezésre, illetve Spotifyra kellene és olyan 50ezret szánnák rá.


Ilyen tv-m van:

[link]



2022. aug. 23. 11:27
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:

50 000-èrt ne vegyèl, mindegy milyen márkáról beszélünk. .

Legalábbis nekem nem tetszettek az “olcsóbb” soundbar hangjai, se zenére, se filmre, van a családban ilyen is olyan is, nem vagyok audiophile, de ezeknek a hangjuk fárasztó, közép-magas tartomány gyenge, doboz hangú mély meg túl sok, nagyon alacsony frekvenciát sem tudnak. De, ha van rá mód hallgasd meg, lehet neked megfelel. Minimum 80 000Ft környékén nézegetnék, ennyiért LG-t hallottam, az már elfogadható. Felette JBL vagy bármi más jó lehet. Esetleg használtat nézz. Egy dolog szokott behalni általában, a vezeték nélküli mélyben a vevőegység.

2022. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó sztereó házimozi erősítő már van 50-ért, csak ahhoz hangfalak is kellenének ami még legalább ennyi.
2022. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért ne vegyél semmit. Ennyiért olyat kapsz aminek a hangja egy kellemes pléhre hugyozás hangjára fog hasonlítani. Személy szerint ilyen mindennapi háttér Spotifyhoz én egy Edifier R1700BTS monitort vettem, de árban már az is majdnem a duplája volt.
2022. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Használtan 30-ért is van olyan sztereo erősítő, ami jobban szól ezeknél az olcsóbb Soundbaroknál, csak abban nincs BT, HDMI bemenet, stb meg ugye hangfalak sem. Egybe cuccot kényelmesebb venni és használni, ez lehet kicsit a hangzás rovására megy.
2022. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!