Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Music centerről mit írnak a...

Music centerről mit írnak a kazetta részéről?

Figyelt kérdés

Nem tudom elolvasni mit írt az eladó a sárga papírra.

[link]



2022. aug. 24. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"kazetta túl gyorsan pörög bekapja a szalagot"
2022. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pontosan erre?

[link]

"Kazetta túl gyorsan pörög, bekapja a szalagot"

2022. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De hogy kell értelmezni hogy gyorsan pörög?

Talán lejátszás közbe felgyorsulva mókus hangon szól a zene?

2022. aug. 24. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Látom, nem tudsz elszakadni ezektől az ócska muzsikcenterektől.
2022. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy hogy kell értelmezni, meg nem bíztam benne hogy mi van rá írva.
2022. aug. 24. 21:09
 6/11 Szirty ***** válasza:

"De hogy kell értelmezni hogy gyorsan pörög?"


Én el tudom képzelni hogy maga a hirdető sem tudná egyértelműen leírni mi a probléma.

Mi honnan tudjuk mire is gondolt?

2022. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már mondtuk milliószor, szabadulj meg ettől a milleniumtól. Igen. Ismerlek itt gyk-n, asszem a te milidnek is ez volt a baja, meg egy másiknak volt xar a cd talcája.

De szerintem #4 is tudja mirôl van szó.

2022. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyorsan pörög. Igen, ahogyan írtad kérdező, mókushangon szól, és a szalagot begyüri a vezető alá. Nem tudja szépen egyik oldalról, a másikra áttekerni.
2022. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a pinch roller pont olyan dzsuvás, amennyire a képek alapján az ember elképzeli. Talán már a mechanika is elkezdett elgyengülni, széthullani. Ezért aztán nem tudja a szalagot a capstan-hez szorítani, ezáltal a korrekt sebességet tartani, ehelyett csévéli a szalagot ahogy bírja, húzza ezerrel, amíg valahol el nem akad, le nem fut a helyes útról, és abban a pillanatban be is gyűri...

Nem baj, kérdező, szerintem vedd meg, jól fog mutatni az "Elektronikai hulladékok a kilencvenes évekből" gyűjteményedben.

2022. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, amúgy 2 évvel ezelőtti hirdetéssel mi dolgod van? Időgéped is van hozzá?
2022. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!