Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri venni egy konzolt, ha...

Megéri venni egy konzolt, ha minimális időm van játszani?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkozok rajta, csak sajnos heti 5 vagy nagyon max 10 óránál nincs több időm játékra.

2022. aug. 26. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen problémám van.

Én arra jutottam, hogy felesleges így... (Legalábbis nekem)

Drága a konzol, drágák a játékok, és lenne annak a pénznek jobb helye is.


Csak nézném a TV mellett a dobozt és a játékokat, és nem tudnék másra gondolni mint hogy ott van benne majdnem (esetenként több mint) 300 ezer forintom és hozzá se tudok / akarok nyúlni az időm többségében.


Egyébként hasonlóan jártam. Vettem nintendo switchet magamnak, az első héten tök jól elvoltam vele, aztán rájöttem hogy a játék az én életemben már nem foglal el olyan helyet. Nem is játszok vele már. Ott porosodik.


Szerintem én azért jártam így mert a hosszú munkanap után már semmi erőm meg kedvem sincs játszani. Hulla fáradtan filmezek, sorozatozok, streameket nézek, de játszani.. nem visz rá a lélek.


De hasonlóan jártam a VR-al is. Azt is még évekkel ezelőtt megvettem hogy hű de jó lesz, aztán hozzá se nyúltam már majdnem 2 éve.


Az életmódom és a valódi vágyaim megváltoztak, de a vágyaimról alkotott elképzelésem nem.

2022. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Kapásból vagy 10 üzenetet kaptam, ezért inkább itt válaszolnék:

nem, a switch nem eladó :D

ajándéknak tartom a keresztfiamnak

2022. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek talán megteszi a felhőalapú játék is, ehhez nem kell konzolt venni, csak kontrollert, és persze előfizetést, ami az első hónapban 300 Ft, utána 4190 Ft.

[link]

2022. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Heti 5-10 óra azért nem is olyan kevés. Nekem havi szinten jut ennyi, pedig gyerek sincs.

De mondjuk ettől függetlenül nem vennék konzolt.

2022. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel hogy a 'van-tól nem kell félni, mit csinál veled megrúg, rádszól ha nem játszol rajta? És ennek amúgy is szezon híve vagyok Télen többet van kezemben a Joy. Jó kaják
2022. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A "megéri" kérdésekkel mindig bajban vagyok, mert ha reális választ vársz akkor nem, nem éri meg semmi szórakozásra pénzt költeni. Viccet félretéve ezt csak te tudod eldönteni. Ha nem akarsz rá sokat költeni, akkor egyrészt kipróbálhatod a Game Pass streamelést amit feljebb ajánlottak, de az nagyon net függő (cserébe mindenhol működik ahol legalább egy modern böngésző fut) másrészt az Xbox Series S konzol (1080p-1440p felbontás, de minden új játék megy rajta, CSAK DIGTÁLIS) szerintem nem akkora pénzkidobás ha csak játszogatnál. Előfizethetsz azon is Game Passra, legfeljebb lemondod amikor nem használod. Vannak Free to Play játékok is ha csak pötyögnél egy kicsit.
2022. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezen gondolkozom. Egy régebbi gépet vennék, szóval nem lenne nagy pénz, de ha belegondolok, akkor a PC-n sem játszom már olyan sokat. Viszont, bennem van az is, hogy konzolnál csak beesnék a tv elé és talán többet játszanék vagy ha hétvégente csak pár órát is a hangulatért. Kisebb koromban volt egy családtagomnak konzolja és tetszett, hogy amikor ott voltam, egyhuzamban órákat játszottam.
2022. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
35%
Szegények, nincs időtök játszani...Arra van időd, amire akarsz időt szánni, a többi csak kifogás.
2022. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

#9: Te is szánhattad volna az időd arra, hogy értelmeset írj, mégsem tetted.

Egyébként értelemszerűen nem akarok hajléktalan lenni, szóval dolgoznom kell. Ha nem tenném, játszani sem tudnék a konzolon, hiába akarnék... :D

2022. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!