Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Várnátok az elvileg bemutatásr...

Várnátok az elvileg bemutatásra váró Airpods Pro 2-re?

Figyelt kérdés
Fülest szeretnék venni, Airpods Pro-t néztem, volt is már ilyenem, imádtam, csak eladtam kihasználatlanság miatt, most viszont úgy alakult, hogy ismét sokan lenne szükségem fülesre. Ti megvennétek most a Pro-t, vagy várnátok szeptember 7-ig, amikoris valószínűleg bemutatják a Pro 2-t (pletykák szerint) pár új funkcióval.

2022. aug. 29. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Várnék.

Én nem rég vettem pro-t,de ha ezt tudom akkor vártam volna😫

2022. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is arra várok. A mostani Prot már nem akarom megvenni.
2022. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már sikerült beszereznem és imádom😍
2022. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Énis inkább arra hajlok, hogy várok. Viszont attól félek, ha be is jelentik szeptemberben, az leghamarabb október-november környékén lesz kapható. Ha pedig be se jelentik most, hanem csak az év vége felé, akkor még tovább tolódik. De hátha meg lesz hamar :D
2022. aug. 29. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

7-én lesz az esemény. Addig várj és megtudod mi van. Ha nem lesz mostanában elérhető, még aznap este megrendelhezed a régit!

[link]

ilyent vegyél hozzá!

2022. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most pénteken jelenik meg szóval... de az 1-es is qrva jó, azzal sem jár senki rosszul szerintem, mert gondolom van akinek számít ez a 85 ezer vs 125 ezer ft árkülönbség.
2022. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis kivártam, már meg is rendeltem az újat, sajnos már pénteken nem hozzák ki szerintem :(
2022. szept. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!