Nagylajos1999 kérdése:

Egy sennheiser HD 660S-hez mijen fejhallgató erősítőt vásároljak? Mert egy ideje már nézegettem csak nem tudom hogy melyik hajtaná ki

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:02
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:

Ha fontos még a hordozhatóság is, akkor javasolnám a Fiio BTR 5-öt, van rajta szimmetrikus kimenet is, amivel jobb hangzás érhető el. Dual DAC-os, ha jól emlékszem. 150 Ohm-os fejest ki tud hajtani, nekem is olyan volt anno ehhez a BTR5-höz.

Használt piacot is érdemes megnézni, sok fejes erősítő van, ez csak egy példa volt.

2022. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindegyik kihajtja, ha azt nézzük hogy az a bizonyos fejes erősítő tudja a 300 ohm-ot... Én az AMD Pc-be vettem egy Sound Blaster AE-9-es hangkártyát, remekül elvannak együtt.
febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!