Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Mac Audio MRS 777-es...

Van egy Mac Audio MRS 777-es bluetooth hangfalam. Lehetett baja ettől?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, kipróbálom, hogy akkumulátor üzemmódban meddig megy fel a hangerő.

Vezetékes üzemmódban 32-ig, akkumulátorban 20-ig.

Ehhez persze el szerettem volna némítani a készüléket közben, hogy biztos ne károsodjon, de figyelmetlenül bt sourcera váltottam, akkor párosodott a mobilommal, és pont akkor pittyegett 2-őt a hangfal, mikor épp 20-ra nyomtam fel a hangerőt.

Sajnos torzított, sercegett ez a két pittyegés, hiába szerettem volna hirtelen visszafogni a hangerőt.

Egyébként a szerkezet 150 wattos.

Ugye nem lett baja ennyitől?



2022. szept. 8. 18:32
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Te hallgatod, ha lett baja akkor nyilván hallani is lehet. Szerintem kibírta de azért óvatosabban próbálgasd. Még az ilyen baltával faragott hangképpel rendelkező eszközöknek is van lelke, vigyázz rá jobban.
2022. szept. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!