Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sencor Dvb-t vevő SDB5005T...

Sencor Dvb-t vevő SDB5005T miért nem reagál?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy fent jelzett típusú készüléket. Volt hozzá egy távszabályzó. Raktam bele elemet. Össze kötöttem a TV-vel. (Régi lapos TV kell hozzá ez a DBV-t eszköz.) Be adott egy menüt ahol az első helyen a nyelvet lehetne változtatni, de hiába is próbálom semmire nem reagál a távirányítón. A készüléken ami van két gomb azzal fel és le lehet mozogni a menüben de semmi több. A táviránytón van egy piros led is, ha bármit megnyomok az villog. Előre felé pedig van maga az infra led külön.


Mit lehet tenni ilyen helyzetben vigyem vissza?

Vagy valaki találkozott már ilyen hibával, és volt megoldás?



#TV #DBV-t dekóder
2022. szept. 10. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az infrát tartsd a mobil kamerája felé, azon keresztül láthatod, ha villog. Ha igen, akkor egyértelműen hibás a készülék, vidd vissza. Ha nem villog, akkor meg a távirányító a hibás. De mivel a kettő együtt jár, a teljes pakkot vissza kell vinni.
2022. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg azt, hogy a táv nem e TV módban van e, mert tv-t is kezel, ilyenkor a boxot nem vezérli...

Olvasd el a használati útmutatót talán nyomkorászás helyett...

2022. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!