Hogy cserépjek androidot számítógép nélkül androidon?

Figyelt kérdés
Adott egy Teclast p10 (M3F4) tablet ami eleve rootolva van és eléggé el van rontva de sajnos sehogy nem tudom unrootolni. Ezért szeretnék egy másik androidot rátelepíteni (anroid 7.0 vagy újabb). Szertenék segitséget kérni , hogy hogy tudnám megoldani mert nagyon sok módszert próbáltam de nem tudok programokat letölteni mert play áruház is folyton leáll a google is gyakran kifagy ha több oldal van megnyitva. Aki tud megoldást írja le. Előre is köszönöm!

2022. szept. 25. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami kínai szar. Nem tudod gép nélkül megoldani. Ha lenne rajta TWRP akkor meg lehetne oldani, de hogy legyen rajta ahhoz meg kellene egy gép.
2022. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A megoldás hard reset.
2022. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyári visszaállítás?
2022. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... Újra akarja flashelni a telefont, nem visszaállítani...
2022. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számítógép nélkül nyilvánvalóan nem lehet újreflesselni. Még ha lenne rajta custom recovery, akkor nagyon talán, de akkor is valahogyan rá kell juttatni a romot.
2022. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. De inkább nem foglalkozom vele, így is túl sok időt raktam arra a szarra. Gondoltam ha menthető akkor megmentem. De inkabb porosodjon tovább.
2022. szept. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!