Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Haylou RS4 okosóra esetében...

A Haylou RS4 okosóra esetében az IP68 vízállóság a gyakorlatban mit jelent? Mosogatni, zuhanyozni lehet vele, de mondjuk sima 1,5-2 méteres (klórozott) uszodavizet, urambocsá gyógyfürdői medence vízét kibírja? Mi a helyzet a tengervízzel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 16:04
A kérdező szavazást indított:
nyugodtan menj vele vízbe, csak búvárkodni nem szabad benne
eszedbe ne jusson vízbe meríteni, tönkreteszi
kifejtem kommentben
3 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet a természetes édesvizekkel? (még sosem volt vízálló okosórám, most lesz először...-nyeremény, nem választott, de nagyon örülök neki)
2022. okt. 3. 16:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Balatonba én simán belementem vízálló órával, strandon medencébe is, de mondjuk a hévízi termálvízzel nem mertem letesztelni.


A tengervizet sem szokták javasolni ezeknek, ott a sótartalom a problémás. Nem biztos, hogy lesz baja, de ha igen, az garanciabukta lenne.

2022. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, szóval tömény ásványi sótartalmú vizeket tartalmazó medencébe nem tanácsos bevinni, Balatonba vagy csak házi úszómedence vízébe meg simán be lehet vinni.(Ahova bevinném, az páromék medencéje, rendszeresen figyelik és korrigálják a medence pH-ját.)
2022. okt. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!