Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről a laptopról mi a vélemén...

Erről a laptopról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


A legtöbb játékot úgy láttam elfuttatja 60 fps-sel, normál-high beállításokon, budget gamernek szerintem teljesen jó, 100% srgb a kijelzője amit ritkán látok főleg ilyen árban, talán a 60hz képfrissítés a hátránya de az szerintem bevállalható. De ha tudtok jobbat (max 350-400 ezres kategóriában), akkor azt is megfontolom, a válaszokat előre is köszönöm.



2022. okt. 10. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy. Sokkal jobbat nem kapsz ennyiért.
2022. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijelzővel vigyázz, az olcsóbb legionokba valami irtó sz.r paneleket raknak.
2022. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez is 100%sRgb és 85W gpu. Csak ez 165hz.

[link]

2022. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a célod a kérdéssel? Nyilván van olyan játék, ami ezen még elfut, van, amihez már jobb kell...

Mindenkinek mások a lehetőségei...és az igényei is.

Ha leírod, hogy milyen játékokat milyen FPS-sel akarsz futtatni és ehhez, erre mennyi a ráfordítható maximális kereted, akkor lehet segíteni konkrét ajánlatokkal, linkekkel ha ez a kifejezett kérésed.

2022. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Köszi, ilyen árban mondjuk gyanúsan hangzik:)

#4 Leginkább ilyenekkel játszanék: Gta 5, Witcher 3, AC széria (újabbak nem feltétlenül), tehát általában ilyen open worldokkel, ezeknél fhdban egy fix 60 fps lenne a cél, illetve fortnite, csgo, rainbow six 100-150+ fps.

2022. okt. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!