Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopról nézek mindent, a...

Laptopról nézek mindent, a tv-re átjátszva egy HDMI kábel segítségével. Eddig minden szuperül működött, most meg valamiért csak a hang megy át, a képernyőre kinagyított kép helyett pedig a laptopom háttérképernyője. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Win+P gomb

[link]

2022. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Át kell váltani kiterjesztett asztalról arra a módra amit szeretnél
2022. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nincs baj, a laptopon húzd át a videót a másik ablakba. Vagy balra, vagy jobbra.
2022. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogalmaztam megfelelően elsőre.. (MacBook Air-ről nézem általában a Netflixet vagy Youtubot.) Tehát: a laptopon csinálok, amit csinálok, teljesen mindegy, mert a tv-n csak a laptop háttérképe látszik, se egy ikon, ami kint van az asztalon, se a tálca, se semmi. Ennek ellenére, ha elindítok bármit a laptopon, a tv-n a háttérkép marad ugyanúgy, viszont még bejön a hang, de ennyi..
2022. okt. 13. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
És próbáltad, amit itt írnak neked?
2022. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik válasz sem értelmezhető az esetemben. Nem Windows-om van, nincs kiterjesztett asztal üzemmódban a gép, és nem lehet a videót áthúzni másik ablakba, se jobbra, se balra. Ennek ellenére persze megpróbáltam, amit itt írtak nekem, hiszen azért is tettem fel itt a kérdést, hogy hátha a válaszadók közül valaki tud majd segíteni. Eddig sajnos nem jártam sikerrel :( HELP!
2022. okt. 13. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Másik lejátszóval ugyanez van?
2022. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam barátom laptopjával, ami ráadásul ugyanúgy Macbook Air, azzal minden tökéletesen működik, mint ahogyan az enyémmel is, pár nappal ezelőttig.. :(
2022. okt. 14. 11:03
 9/10 anonim válasza:
50%
Nem lehetne MAGYARUL írni?!
2022. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!