Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi CRT tévé képernyőjét...

Régi CRT tévé képernyőjét szabad ablaktisztító szerrel áttörölni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2022. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, de azert ne folyjon ossze-vissza. Szer a torlokendore, es ugy.
2022. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, de ne fújd rá! Ki tudja hova jut még a löttyből.

Fújd a kendőre, vagy papírtörlőre és úgy törölgesd le.

2022. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mennyire régi?

esetleg egy új?

2022. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag az egy üveg, ugyanúgy és ugyanazokkal a szerekkel pucolható mint egy ablak azzal a különbséggel, hogy nem tanácsos pancsolni sem a vegyszerrel sem a vízzel, de nyilván ezt te is tudod. Minden kényesebb felület tisztítását száraz portalanítással érdemes kezdeni, mert a por karcolhat.
2022. okt. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
5#: Ez valóban egy üvegszerű, de nem normál üveg. Elég magas az ólomtartalma is bizonyos személyvédelmi okok (káros sugárzás) miatt, az általános válaszod nem helyt álló.
2022. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Rendben és el is mondanád mi baja történik ha portalanítják, ablaktisztítóval benedvesített ruhával letörlik majd tiszta vizessel és végül szárazzal? Csak azért érdekelne mert kb 30 évig így tisztítottam, olyan tisztítószerrel ami épp volt. Egyszer még jobb híján tojássamponnal is. Ez így már helytálló.:D
2022. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, de sok esetben a képcső alatt vannak a nyomogombok. Nekem folyt már be Cillit oda, és össze vissza iranyitgatta magát XD
2023. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Mint ahogy írtam is, nem tanácsos pancsolni. Ezen kívül valami érdembeli kifogást is tudnál mondani? A kérdésem költői nem kell válaszolnod mert biztosan tudom, hogy nincs ilyen érv max szőrszálhasogatás.:D Ez a magyarázat kb olyan mint, hogy azért ne használjunk sót a főzéshez mert akár el is sózhatjuk az ételt.
2023. máj. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!