Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 6.10-es FW-vel futó PSP-t nem...

6.10-es FW-vel futó PSP-t nem lehet flashelni csak pandorával?

Figyelt kérdés
A 6.1-es már eléggé régi, miért nem találtak ki erre valami megoldást ? Vagy van, csak én régi dolgokat néztem ?
2010. szept. 27. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez, ha jólt tudom nem a FW verziójától, hanem az alaplaptól függ!
2010. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 famousboy ***** válasza:

Az alaplaptól függ, ahogy az is, hogy milyen verziójú FW kerül gyárilag a gépre, tehát a FW is meghatározza. Úgy tudom, hogy 6.20-tól nem lehet, és alatta valameddig csak részleges flash-elést lehet egy ChickHEN nevű programmal.


http://www.youtube.com/watch?v=lMMuLE8MHh8


Itt egy angol videó, amiben 6.10-ről 5.00 M33-4re flash-elik. Szerintem ez a legjobb flash-elt FW, igaz, hogy van újabb is, de ez nem csak minden játékot visz, hanem minden plugin és program fut rajta, tehát ez tudja a legtöbbet.


Ha ez sem segített, akkor: www.psphungary.hu

2010. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 famousboy ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy szükséged lesz egy Pandora akksira is.


www.dealextreme.com


Innen tudsz rendelni, Hong Kong-ból jön, de ingyen van a posta, viszont 2 hét alatt jön meg. Megbízható oldal, többször is rendeltem innen.


Amúgy egy kb Pandora akksi áráért bármelyik kisebb konzolboltban flash-elik a gépet.

2010. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még a legrégibb fajtám van, az 1004-es.

Inkább elviszem egy emberhez aki ezt megcsinálja nekem. Hol van olyan bolt Budapest és környékén, ahol flashelik ? (Nem láttam feltüntetve boltok honlapján, hogy ilyet vállalnak, gondolom nem is fogjál, hiszen ez nem legális.)

2010. okt. 1. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, az 1000-rest még lehet pandorázni.

Én a konzolvilághoz vittem, 5-ért megcsinálták, XIII. ker.

2010. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ha írsz nekik egy emailt, válaszolnak hogyha csinálnak.
2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, megkérdezem őket.
2010. okt. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!