Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan birom ami a Tv-ben van...

Hogyan birom ami a Tv-ben van egy műsor és fel szeretnám venni számitógépre?

Figyelt kérdés

El tévém van.Itt a link és hátulja: [link]

Itt a távirányitója: [link]


Hogy birom a TV-t és a számitógépet összeköttni és mivel hogy mentsem a számitógépre (példánák mondom) a Tényeket mert nem birom megnézni?


2022. okt. 25. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A pc-hez kell tv tuner kártya.
2022. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"a Tényeket mert nem bírom megnézni?"


Beütöd a Googleba hogy tv2 tények, és kiadja az összeset. Pár óra, és a mai is fent lesz

2022. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Azaz a ma esti.
2022. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2/3 és 3/3 nak szól.Ott irtam csak egy példát mondondtam.Akkor mondjam azt hogy PL:a Sztárban Sztár vagy Mokka?
2022. okt. 25. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Azok is fent vannak. Manapság már ritka hogy nem tesznek fel valamit az internetre.
2022. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én pendrivera szoktam felvenni,és arról visszanézni.

Mindig tv-m van,ha számít

2022. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Vasárnap a kertes műsort vettem fel a Spectrum home -rol
2022. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg a tévé is fel tud venni külső eszközre, ha nem IPTV-re fizetsz elő, bár csak azon fogod tudni visszajátszani.
2022. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tévé, ami fel tudja venni USB-s eszközre, pendrive-ra például, de ezt sokszor csak a tévén tudod visszanézni, mert direkt bekódolja. De van, hogy számítógépen is meg tudod nézni. Ha sokszor akarsz felvenni, akkor vagy egy külső TV-tuner kell a számítógéphez (ezekkel elég sok szenvedés van általában), ezekkel a számítógépre tudod menteni az adásokat, vagy én inkább a TV-boxokat ajánlom, ezek általában szintén USB-s pendrive-ra vagy merevlemezre mentik az adást, viszont ezek nem szokták titkosítani, úgyhogy simán megnézheted, szerkesztheted számítógépen. De amúgy sok adást feltesznek már a netre, MTVA, TV2, RTL adásainak nagy részét meg tudod nézni a neten, legalábbis egy ideig.
2022. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Vegyél TV Tuner kártyát.
2022. okt. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!