Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV-okosító stickeknek elég...

A TV-okosító stickeknek elég a TV-n található USB áramforrásként?

Figyelt kérdés
Fel akarom okosítani a régi, buta TV-met. Egyelőre még nem tudom mivel, de valószínűleg xiaomi stick lesz a kiválasztott darab. Ezeket ugye hdmi-be dugom, és kell neki usb-c csatlakozós áramforrás. Ha rádugok egy usb-c <> usb-a kábelt, és bedugom a TV usb csatlakozójába, akkor onnan kap annyi áramot, hogy ne kelljen kábeleznem? Ha ez "attól függ", akkor hogy tudnám előre kideríteni?
2022. okt. 25. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem elég, külön tápegységgel árulják.

A tv-ben sima usb 2-es aljzat van.

(azt írod - régi tv)

2022. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem attól félek hogy nem adnak hozzá tápegységet.Csak nem akarok plusz egy kábelt, jó lenne, ha az egész láthatatlan lenne a tv mögött
2022. okt. 25. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

(tudom, hogy más)de pl. a chromecast-nak sem elég

az 500 mA. 1 A-os táp kell. Tehát külön tápról

megy ami a tv-ben van nem elég neki.

2022. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on nézd meg az ismertetőt.

A legegyszerűbb xiaomi stick-hez

is adnak tápot.

2022. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább a box
2022. okt. 25. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt megvennéd - próbálj rákeresni a youtube-on,

én mindig találtam valamit egy-egy cuccról, amit kinéztem.

2022. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
A HDMI is ad ki áramot, bár nem tudom mennyit, de talán az és az 500 mA USB elég neki. Már ha a kütyü úgy van megcsinálva, hogy hasznosítsa (ha a kínai kis HDMI-RCA konverter tudta, egy Chromecast miért ne tudná?).
2022. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csak nem akarok plusz egy kábelt, jó lenne, ha az egész láthatatlan lenne a tv mögött"

Ki mondta hogy nem lehet láthatatlan a tv mögött akkor is ha külön tép kell hozzá?

2022. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában elég szokott lenni

Ha nem , azt külön jelzik

2022. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!