Ez a Hisense tv okos?

Figyelt kérdés
sziasztok ezt a tv-t néztem ki ez most akkor okos tv?

2022. okt. 31. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

amelyik tv re azt mondják hogy smart tv az okos tv


Nézd meg hogy amit te akarsz venni arra rá van-e ez írva...:)

2022. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
konkrétan nem irják hogy okos de van benne wifi meg ethernet ebből gondolom hogy okos
2022. okt. 31. 21:16
 3/8 A kérdező kommentje:
ja a link lemaradt basszus: [link]
2022. okt. 31. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak okoska.
2022. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezünk okosnak?

Van amelyikben van 1-2 applikáció és ennyivel tud többet egy nem okos tv-nél.

A másik véglet pedig szinte annyit tud mint egy számítógép, billentyűzetet, egeret is lehet csatlakoztatni, lejátsza még a sós kifliről is a zenét, filmet, stb.

Mi a cél, mennyire okos tv-t szeretnél?

2022. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan! Ez egy 2016-os tv. 4 magos cortex a17 procival. Egy telefon is kinevetné... Vidaa 2.0 rajta a software, ami az lg koppintása. Én kipróbálnám a boltban, hogy mennyire lassú, aztán eldöntöd, hogy neked belefér e.
2022. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát végül nem őt választottam igaz nem nagy márka de egy walton tv-t vettem
2022. nov. 1. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hisense: külső HDDről néztem filmeket, beleszaladtunk egy 'nem támogatott formátumba" (DTS audio), olyan szinten fagyott bele, hogy ki-be kapcsolás után már a HDD-t se találta meg. Factory reset sem segített. Ügyfélszolgálat könyörgésre küldött szofterfrissítést mailen. (Vennem kellett egy 4 (!) GB-os pendrive-ot, mert nagyobbat nem kezel a tv), szoftver frissit, azota megint mukodik. DTS-be továbbra is belefagy, de már megelégszik a factory resettel...



ne vegyél Hisense-t

2022. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!