Casio G-shock -ra megéri érdemes védőfóliát venni?

Figyelt kérdés

Csak három darabot lehet egyszerre rendelni és az 5.500 forint, szilikonos fólia

A G-shock: dw-5600e



2022. nov. 7. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, a kijelző mire összekarcolódik addigra az egész gusztustalan lesz 30-40 ezres órát amúgy is cserélsz pár évente.
2022. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, arra gondoltam hogyha véletlenül majd megkarcolom akkor az megvédené, de szerintem sem szükséges
2022. nov. 7. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éve szinte mindennap hordom az enyémet. Túrázás, terepbringázás, hegymászás, építészeti munkák, faipari munkák alatt is a kezemen volt, abszolút semmi karc vagy sérülés nem maradt meg rajta. Nincs rá szükség.
2022. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Vannak módszer amúgy a karcok eltávolítására.
2022. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem érdemes, nekem is van bár nem Casio, de ütésálló ez is, nem karcolódott még a kijelzője, pedig nyáron nyúzom rendesen.
2022. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A strapa casiok már az olcsóbbaktól kezdve úgy vannak kitalálva hogy nehéz legyen megkarcolni, olyan a tok kialakítása. Nekem is van Tough Solar ami plexis, egyáltalán nem vész így két év után sem, a G-Shockok meg kristályüveggel szintén jól bírják.
2022. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha üveg, akkor általánosan jól bírja, én is éveken át használtam egy más tipust biciglitúrákon, nincs kapásból látható sérülése.

Az említett tipusnak ugyan nincs akkora bunkó védőpereme, de sík felülethez csapkodva itt sem sérül az üveg.

2022. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az üveg. Ha kristály, az teljesen jó. Nekem is a waveceptor 12 éve elvan fólia nélkül.
2022. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8

G-Shock elég régóta csak kristályüveggel meg zafírral van.

2022. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!