Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tisztelt gyakorikerdesek.hu! ...

Omeganus kérdése:

Tisztelt gyakorikerdesek.hu! Azt szeretném, hogy Eisz hangolásban szeretnék játszani GITÁRON, de nem tudom mi a második húr. és a többi? miér nem tudom behangolni gitárrig amplitude deringer umc 202 vagy 201 daw logic ezeket már néztem

Figyelt kérdés

#választás #gitár #tudás #Eisz #Hangolok
2022. nov. 13. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem ügyfélszolgálat, itt az olvasók válaszolnak, ha tudnak.
2022. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, az oldal nem fog automatikusan válaszolni neked. Mi válaszolók vagyunk, nem gyakorikerdesek.hu.
2022. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Waff ***** válasza:
100%
Dobj fel egy kápót az első bundra és máris jó vagy.
2022. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eisz? Az gyakorlatilag F-nek felel meg (tudom, most a zenetudósok a szívükhöz kapnak).


Nem az Esz-re gondoltál?


Ingyenesen letölthető mobil appokkal is lehet hangolni.

2022. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a megszólítás :D cukiság :D
2022. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg a hangokat 'Shifted' alatt: [link]
2022. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Capo kell, ne csavard végig az életet!
2022. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Waff ***** válasza:
4@: attól hogy az F-hangnak felel meg, vonatkoztathatod az E-hangot Eisznek, ha fel van emelve fél hanggal. Mint ahogy pl a Cisz lehet Desz is, attól függően melyik hangokról szállítod le vagy fel. Ugyan ez igaz a H-ra is, az is lehet felemelve Hisz, pedig ugyanott van mint a C-hang.
2022. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Őszinte csodálatom mindenkinek, aki kitalálta, hogy mi a kérdés és válaszolt is rá:)))))) Ez kábé egy Klingonból, google fordítóval készült szöveg. Talán csak azt akarta kérdezni, hogy hol van a legközelebbi italbolt:DDDD Ti meg tudományosan belementetek a játékba:DDD
2022. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!