Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy panasonic bd...

Hogyan lehet egy panasonic bd lejátszó network service lock pin kódját kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem is állítottam be pin kódot, az a legnagyobb problémám.


A felhasználói kézikönyvben nincs arról szó, hogyan lehet lenullázni ezt a pin-t.


A rendszer alaphelyzetbe állítása sem törli a kódot, amit amúgy nem is állítottam be. Valami ötlet?


2022. nov. 19. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Ilyenekig én is eljutottam, és sehol sincs hasznos válasz, az általad linkelt meg különösen nem az.
2022. nov. 20. 00:35
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg nem segítene ha visszaállítanád a gyári beállításokra? Földi halandó már nehezen tud eligazodni ezeken a készülékeken, nem okosítani, hanem butítani kellene őket. Ha már minden funkciót profi módon tudsz kezelni akkor egy űrhajó vezetése sem jelentene túl nagy gondot.:D
2022. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: írtam, hogy megpróbáltam visszaállítani, csak aztán kiderült, hogy van egy másik fajta alaphelyzetbe állítás is, nem csak az, ami a menüből elérhető. Csupán az a gond, hogy semmilyen módon nem hivatkozik erre a használati útmutató, és csak logikailag lehet kikövetkeztetni, hogy esetleg jó lesz. A megoldás:


Így nullázható a készülék:

1 Kapcsolja be a készüléket.

2 Tartsa egyidejűleg lenyomva az [OK] gombot, a sárga gombot és a kék gombot a távvezérlőn több mint 5 másodpercig.

3 Nyomja meg ismét a [1] (jobb gombot) a távvezérlőn, amíg “08 FIN” nem jelenik meg a készülék kijelzőjén (vagy a TV képernyőn kicsiben).

4 Tartsa lenyomva az [OK] gombot legalább 5 másodpercig.


Vadállatok csinálják ezeket az útmutatókat. De mondhatnám azt is, hogy bszmék.

2022. nov. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!