Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha én meg javítom a bluetooth...

Ha én meg javítom a bluetooth hangszórómat tehát ha szét szedem, és újra össze rakom, akkor az befolyásolja a hangzását bármennyire is a hangszórónak?

Figyelt kérdés
Lényegében a szétszedés és az össze rakás változtathat a hangzásán? Úgyan úgy fog szólni mint gyárilag, semmi különbség nem lesz?
2022. nov. 19. 22:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És ha én már javítottam a hangszórót, és eladásra kerül a sor, akkor az veszíthett az árából ha csak egyszer is szét volt szedve?
2022. nov. 19. 23:01
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ossze tudod ugyanugy rakni ahogy volt, akkor szolni is ugyanugy fog. Az erteken nyilvan csak akkor ront a javitas, ha latszik vagy hallatszik valami, senki se fogja rontgennel atvilagitani.


Nade... hat, a kerdes alapjan en azt gondolom hogy te soha eletedben egy Legonal bonyolultabb dolgot meg nem szedtel szet es foleg nem raktal ossze. Szoval inkabb valld ve apunak-anyunak hogy elromlott vagy elrontottad, mert a kokanyolassal veglegesen is tonkreteheted az esetleg most meg javithato cuccot.

2022. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tévedsz kedves válaszoló, egyebként köszi a választ tényleg! Nos, hát én pont hogy ilyenekkel foglalkozom hangszóró barkácsolás tákolás stb... csak, az ilyenekhez nem értek nagyon, hogy befolyásolja e a hangzását ha mondjuk egyszer már szétszedtem egy hangfalat és össze tettem... na mind1 bonyolult
2022. nov. 19. 23:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze. Ezzel foglalkozol, marmint takolassal, barkacsolassal, de nem tudod mitol valtozhat meg a hangszoro hangja. Abszolut hiszek neked, marmint hogy nem tudod. Sok sikert az eladashoz!
2022. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ajj félre értesz na mind1... hagyjuk
2022. nov. 20. 00:02
 6/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, én sem tudok mást mondani, maga a szétszedés és összerakás nem károsítja, vagy befolyásolja a hangszó működését. A "javítás" takarjon ez bármit is, valószínűleg igen. Az, hogy pozitív irányú e a változás, v nem az a beavatkozást végző személy hozzáértésén múlik. Őszintén szólva nekem sem az jött le, hogy jártas vagy ezen a területen. Ha értenél a hangfalakhoz,v az elektronikához egy kicsit is ezek a kérdések fel sem merülhettek volna benned. Ezen a szinten nem tanácsos belepiszkálni semmilyen készülékbe.
2022. nov. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

“hangszóró barkácsolás tákolás“

Azért ha valamit elakarsz majd adni, akkor ne az legyen, hogy a ződsárga szig.szallaggal van körbetekerve a vezeték. Igazából bármi ami a hangszóró és a mögötte lévő térben helyezkedik el, már változtathat minimálsian a hangon.

Ha vezetéket kell javítani, akkor szerintem esztétikusabb, ha összeforrasztod a két szálat, majd a vezeték színéhez megfelelően zsugorcsövet húzol rá.

2022. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 hagyjuk, bonyolult, nem erted te ezt. O 'barkacsol'. :D
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7. Na ilyesmire gondoltam, hogy "igazábol bármi ami a hanszóró és a mögötte levő térben helyezkedik el, már változtathat minimálisan a hangon" de gondolom, ha pl elfoglalom a mögötte lévő teret pl vattával.. meg ilyesmi.
2022. nov. 20. 12:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vattaval? Minek raknal bele vattat?!
2022. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!