Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom kipróbálni a...

Hogyan tudom kipróbálni a füstgèpet?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy füstgèpet használtan, de nincs hozzá glicerinem. Azon gondolkoztam hogy ki e próbálhatom desztillált vízzel hogy működik e, mert nem lenne kifizetődő venni egy kevès glicerint hogy kipróbáljam de ha vennèk több glicerint ès nem működik a füstgèp akkor kidobtam a pènzem feleslegesen glicerinre.
2022. nov. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel füstfolyadékot kis adagban? A desztillált víztől nem igazán lesz füstöd alapból, érdemben nem fogod tudni kipróbálni.
2022. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni akar 100ml-t (azaz 1 dl-t) is parszaz forintert. Ha ennyit sem tudsz raszanni, akkor igazabol minek is vettel fustgepet? Ingyen volt, vagy ezzel fizettek ki a rotakapa javitasaert?


Roka jutott rolad eszembe, az Uvegtigrisbol...

2022. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet kapni akar 100ml-t (azaz 1 dl-t) is parszaz forintert.


Egyszerű, mert nincs a települèsemen olyan bolt ahol be tudnám szerezni...de ha látnám hogy működik akkor termèszetesen megèrnè rendelnem nagy kiszerelèsben.

2022. nov. 23. 06:07
 4/5 A kérdező kommentje:

A desztillált víztől nem igazán lesz füstöd alapból, érdemben nem fogod tudni kipróbálni.


Nem is az a cèlom hogy ezzel használjam hanem hogy lássam hogy működik ès jön ki belőle vízgőz, csak nem tudom hogy ezzel kárt e teszek benne

2022. nov. 23. 06:10
 5/5 Szirty ***** válasza:
100%

Nagyjából le tudod ellenőrizni vízzel is.


Szerintem ha baja van akkor két probléma a legvalószínűbb.

Az egyik hogy el van dugulva az a nagyon vékony kapilláris cső amit melegít, mert beleégett valami nem megfelelő folyadék maradványa.

A másik hogy nem fűt.

2022. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!