Ps2 mennyit olvas be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megjött a kedvem nosztalgiázni, god of war 2-t szeretném ki írni, ps2 re

Tisztában vagyok vele, hogy hogyan kell ki írni, gyereknek rengeteg játékot írtam ki, viszont azóta sem vagyok vele tisztában, hogy mennyit tud a ps2 beolvasni hány GB-ot. A 4 gigat azt fixen tudom, de itt az adott god of war 2 amit le szedtem,sajnos nem tudok sehol se kapni, használtan se eredeti CD-t ezért úgy döntöttem ki írom,. A játékot amit le szedtem, az 8 giga

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 8 gigás DVD lemezt be olvas a playstation?

Ui:Tisztában vagyok vele, hogy 2db 4 gigás CD-vel is megoldhatnám, de úgy gondolom az nem lenne jó!

A konzol egy jó öreg ps2 slim

Ha számít a chip akkor a neve "modbo chip,,. Köszönöm előre is mindenkinek a választ!



#PS2 #god of war 2 #PlayStation 2 Slim #Játék írás ps2 #8 giga adat ps2 #Modbochip
2022. nov. 24. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Be tud olvasni duplarétegű dvd-t.
2022. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. nov. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!