Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kifejlesztenék egy okostévé...

Ha kifejlesztenék egy okostévét, ami (felvételes időeltolással, szignálfelismeréssel) automatikusan átugorja a reklámblokkokat, akkor hőbörögnének ellenem jogilag a tévétársaságok meg a tukmálók?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 13:45
1 2
 1/13 DK-s ***** válasza:
86%

Nagyon egyszerű a megoldás.


A hangerőt kell figyeltetni egy programmal, mert a reklámok jóval hangosabbak.


És törvény tiltja, hogy hangosabb legyen.


A TV társaságok meg bekaphatnák.

2022. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ellen "jogilag hőbörögni"? Hogyan kell ezt elképzelni?
2022. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennek nem lenne sok értelme.

Pl. este 6-os műsort néznél a TV-ben. 1/3-a reklám, akkor nálad este 6:20-kor kezdődne a műsor? Nem lenne egyszerűbb akkor már csak simán felvenni és akkor megnézni amikor akarod a reklámokat áttekerve?

Amúgy biztos nem néznék jó szemmel, de valószínű nem tennének ellene semmit mint ahogyan a böngészős reklámblokkolók ellen se nagyon.

2022. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Kábeltévén élő műsorban átugorja? Mondjuk úgy, hogy 20 percenként van 5 perc reklám, akkor 3/4 sebességgel játszod le a tartalmat, és kitart pont a reklám végéig, így folytatódhat is rögtön?
2022. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az a "felvételes időeltolás"?
2022. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3 reklámblokkolók ellen dehogynem tudnak tenni.

Már számos oldal van, ami nem hagyja egyiket sem. Feljön egy üzenet, hogy ha te blokkolod a reklámjainkat, amiből élünk, akkor mi is blokkoljuk a tartalmat, és nem enged hozzáférni a tartalomhoz.


A tévénél pedig, ha lenne ilyen készülék, ami a reklámokat kihagyja, akkor a tévétársaságok is megtalálnák rá az ellenszert. A film csúcspontjait, kulcsjeleneteit reklámhoz hasonló tulajdonságokkal látnám el, biztos lenne rá módszer, és visszajátszáskor ezek sem lennének benne a felvételben... haha

2022. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, amit csak elképzelsz.
2022. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DK-s ***** válasza:
71%

#6-nak:


És lemondanál a nagyobb hangerőről is?


Mert csak akkor működne.



Egyébként nekem van olyan set-up boxom, amelyikkel lehet pillanatmegállítót használni. Hogy mennyi időt tud felvenni, az attól függ, hogy mekkora pendrive-ot rakok bele.


Én is sokszor használtam a reklámok "kivágására". A film elején rányomtam, majd kb fél óra múlva kezdtem el nézni.


Ha reklám jött, átpörgettem. És eközben persze folyamatosan rögzítette a valós idejű filmet is.


Szolgáltatót váltottam úgyhogy már nem tudom használni, legfeljebb a földfelszíníeket tudnám vele nézni.

2022. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
80%
Az lenne a jó, ha jobban élnének az átlag emberek is és a lakosság többsége megtudná fizetni, azt a szolgáltatási díjat ami elegendő lenne a TV társaságok tisztességes működtetéséhez. Így mi fizetnénk a műsorért és nem lenne akkora szükség a reklámozni kívánók pénzére, mindjárt beérnék a műsorok közti időszakkal is. Ez lenne az igazán dicséretes megoldás, nem pedig a reklámokat megkerülő okos TV.:D
2022. dec. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DK-s ***** válasza:
44%

Salx Narval-nak:


Naiv vagy.


Tényleg azt hiszed, hogy ha a társaságok több előfizetői díjat kapnának, akkor nem baxnák tele reklámmal hogy még több lóvéjuk legyen?

2022. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!