Milyen TV okosítót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy ILIKE 40FH88 LED Televízióm és mikor megvettem nem tudtam rajta csatornákat állítani semmit nem talált akkor se amikor a másik TV-ből kihúztam a kábelt és rádugtam az enyémre semmilyen formában nem talál semmit. Utána olvastam,hogy pluszba kellene venni valami kínai cuccot aminek szintén utána néztem és kiderült,hogy csak egy egyszerű TV okosító. Szerintetek milyen TV okosítót vegyek?

2022. dec. 7. 01:33
 1/6 lali51 ***** válasza:
0%
2022. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az okosítótól nem fogja behangolni azokat a csatornákat amiket előtte sem tudott. Ez szimplán csak a 'C' tuner hiányának tudható be.

Tehát ha kábeltévé szolgáltató adja a műsort, kérj egy box-ot, amit összekötsz a tévéddel, A box tudja mindazt amit a tévéd nem, és átküldi a kész jelet kábelen, a tévé ebben az esetben csak monitorként működik.

2022. dec. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Ilyet vettem a szüleimnek, hibátlanul működik. Bármelyik streaming applikáció letölthető rá.

2022. dec. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tévédben, ahogy a kolléga írta, nincs DVB-C tuner, ami a klasszikus kábeltévéhez kell, normál, vagy műholdas antennával viszont működne. Esetleg IPTV-vel, azaz ha adnak "dobozt" az előfizetéshez.

Ettől függetlenül jól jön egy ilyen okosító, csak a tévét nem helyettesíti. Ingyen nem sok néznivaló van. Én valószínűleg Google Chromecast-ot vennék.

2022. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem irasd be suliba, én is oda küldtem a pulcsimat, hogy részt vegyen felsőoktatásban.
2022. dec. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Google Chromecast


[link]

2022. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!