Szerintetek ez eredeti?

Figyelt kérdés

[link]


Igen, tudom, hogy oda van írva, hogy Kínából érkezik, és azt is tudom, hogy az ebay lutri (egyszer már meg is jártam ott), de attól még kíváncsi lennék. Mert azért nyilván vannak tisztességes eladók Kínában is. Igen, azt is tudom, hogy nézzek az értékelésekre, csak ez a baj, hogy ezt a terméket még senki nem értékelte. Ha lejjebb görgettem, csak az eladó többi termékéhez találtam review-kat. Most mondhatnátok, hogy "gondolkozz már, ugyan hol kapnál Denon fülhallgatót 6 ezerért, amikor mindenhol másutt 26 meg 46k, stb?" Igen ám, de utánanéztem ennek a modellnek és megtudtam, hogy ez igazából egy régi modell, 2007-es. Igen, 15 éves fülhallgató, de a neten található kritikák szerint high-end... nekem meg igazából ez lenne az első high-end fülhallgatóm. Szóval, a kérdésem áll: szerintetek ez a fülhallgató eredeti? Bunkó válaszokat, oltogatást, trollokat nem kérek. Köszönöm.



2022. dec. 10. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Félreolvastad 8306Ft + rájön 2400-3500Ft-nyi vámköltség!


Az ingyenes szállításnak is van költsége és adóvonzata, a levélként küldött csomagnak pl. 742Ft, ez megjelenik a vámoldalon, de te kupon, vagy akció miatt csak a járulékos költségeit fizeted.

2022. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja jó, köszi az infót, valóban, ez megesik nálam, hogy eBay-en félreolvasom ezeket.


Viszont itt van ugyanez a fülhallgató, egy másik eladótól:


[link]


Itt már az van, hogy Free International Shipping. A dolog rákfenéje viszont pont az, hogy ezzel az eladóval jártam meg egyszer... ezért gondoltam, hogy most másik eladónál keresek rá. Amúgy szerinted vajon eredeti a fülhallgató?

2022. dec. 10. 07:37
 3/4 anonim válasza:
Szerintem eredeti. Én ebayen még sosem szívtam meg azzal, hogy valami eredeti-e vagy sem. Viszont volt, hogy azt feltételeztem, hogy új, és mikor megkaptam esett le, hogy használt.
2022. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. dec. 11. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!