Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okostévén miért nem működik...

Okostévén miért nem működik rendesen a YouTube?

Figyelt kérdés

Egy LG okos tévéről van szó, egy ideje csinál olyat hogy nézek egy videót youtubeon és valamikor nem tudom megállítani, se beletekerni , illetve ha visszalépek akkor vissza is lép de ugyanúgy megy a hang. Ha másik videót akarok elindítani akkor ugyanúgy azt dobja vissza ami előtte ment. Egy idő után ez megjavul, de valamikor percekig ez van.

Valakinek valami ötlet hogy mitől lehet?

Próbáltam ilyesmire keresni, de nem találtam semmit.



2022. dec. 21. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom már nem mai TV, és a hardvere nem nagyon bírja a YouTube futtatását. Esetleg ha tudsz rá letölteni alkalmazásokat, akkor párat törölj le, vagy állítsd a TV-t gyári beállításokra.
2022. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen 6-7 éves körülbelül, megpróbálom, köszi!
2022. dec. 21. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan a gyári beállításokkal és alkalmazás törléssel. Érdemes előbb ellenőrizni, hogy még támogatják-e a tévé oprendszerét, az adott alkalmazás milyen verzióját képes futtatni és meddig támogatott.

Sok okostévénél előfordul, hogy egy idő után nem támogatják tovább a rendszerét. Megeshet, hogy ami most rajta van és úgy ahogy működik, később le se tudod rá tölteni és egyáltalán nem tudod majd használni rajta.

2022. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!