Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom a kontrollert...

Miért nem tudom a kontrollert az xbox360-hoz párosítani?

Figyelt kérdés
Régebbről van egy xbox 360-om amihez próbáltam rácsatlakoztatni a kontrollert de nem sikerült.Elemmel működik és a kontrolleren semmi hiba nincs, egyből be is kapcsol, viszont amikor párosítani próbálnám a zöld fények köröznek az ikon körül semmi válasszal. Valaki kábeles párosítást javasolt, viszont kábelem nincs.Hol tudnék kábelt szerezni hozzá, esetleg mi lehet a probléma és hogyan tudnám orvosolni azt?

2022. dec. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom eredeti Xbox 360 Microsoft kontrollert próbálsz párosítani, mert mást nem fogad el. A kontrolleren és a konzolon is van egy ugyanolyan jelzésű kis gomb. Kis hullámok jönnek ki belőle. Bekapcsolod a gépet és a kontrollert. Utána nyomva tartod a párosító gombot mindkettőn amíg egyszerre el nem kezdenek körözni mindkettőn. Elengeded a gombokat.

Nekem soha nem volt szükségem kábelre párosításhoz, de az egy speciális darab, már ezer éve nem gyártják: [link]

2022. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia igeneredeti Microsoftos a kontroller, a kontrolleren megvan viszont a konzolon nem talalom a kis gombot, azt merre találom pontosan?
2022. dec. 24. 11:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Amint leírtam meg is találtam, köszönöm a választ
2022. dec. 24. 11:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam párosítani viszont a körözés utan folyamatosan villog mind 4 led a kontrolleren, aztan csak a bal felso es megint mind a 4 addig amig ki nem kapcsol egy kis idő múlva. Ilyenkor mi lehet a teendő?
2022. dec. 24. 11:19
 5/8 A kérdező kommentje:
De néha egy mikrosekundumra érzékeli is a kontrollert, szóval a párosítással nincs probléma
2022. dec. 24. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Elemekkel mi a helyzet? Megpróbálhatsz elindulni ezen [link]


Ha bal felső elkezd villogni után meg kellene állnia a villogásnak a bals felsőn és működnie kellene. A középső fény 4 részre van osztva és jelzi hányas az irányító. 1 esetén a bal felső világít folyamatosan amikor be van kapcsolva és a konzolon is.

2022. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy: Talán túl rövid ideig tartod nyomva a szinkronizáló gombokat. Próbáld meg amíg meg nem áll a villogás.
2022. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem áll meg a villongás a bel felsőnél sajnos utána megint mind a négy villog és ez a két folyamat ismétlődik egymás után illetve próbáltam minél hosszabb ideig nyomni a párosító és bekapcsoló gombot is:/
2022. dec. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!