Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem megy a controller a...

Miért nem megy a controller a pc-n?

Figyelt kérdés
Megvettem Epic Games-en a Madden NFL 23-at, és amikor Xbox controllerrel játszanék akkor valamiért folyamatosan visszaugrál az irányítás billentyűzetre. Steam-es game-en nincs ilyen gond. Próbáltam a játékot "nem steam-es játék hozzáadsával" feltőtlöm a steam-es accoutra, mivel ott van controller support, de nem lett eredmény. Illetve az epic game launchert is hozzáadtam a steames könyvtárhoz mert az olvastam hogy segíthet, de szintén semmi eredmény. Van esetleg valami ötletetek hogy lehetne megoldani a problémát?

#PC #játék #kontroller #Nem tudok touchdown-t szerezni billentyűzettel!
2022. dec. 24. 14:10
 1/1 anonim válasza:

Nem nyomsz meg valami gombot a billentyuzeten vagy az egeren? Hogy attol valt at billentyuzetre?

Nekem nba-ben igaz steames de ott ha veletlen megnyomok egy billenytut meccs kozben onnantol barmit csinalok csak billentyuzettel tudom iranyitani,es ujrakell inditanom a jatekot hogy megint a kontrollerrel menjen

2023. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!