Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet nyelvet állítani...

Jakob kérdése:

Hogy lehet nyelvet állítani az App Store-hoz iPad en?

Figyelt kérdés

Egy iPad 9-est próbálok belőni, de valamiért az App Store nyelve német marad. Az általános beállításoknál a gép nyelve magyar, a régió pedig Mo.,

ennek ellenére az áruház németül megy. Minden más magyarul. Van még valami amit be kellene állítani?



2022. dec. 24. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
És az AppStore régiója is magyar?
2022. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat... Az AppleID régiójára gondoltam!
2022. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ezzel lesz a gond, de valamiért nem lehet magyart kiválasztani, hiányzik a listából.
2022. dec. 24. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Amikor regisztráltad az AppleID-t akkor mit állítottál be?

2022. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvan. Átraktam angolra először és utána meglett. Előtte néztem én a az m nél mint magyar, vagy h, mint hungary, de gondolom ungarisch lett volna a megoldás.
2022. dec. 24. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem is iPad 9-esem van. És amikor 2 hónapja megvettem, akkor amikor nyelvet állítottam akkor nekem automatikusan magyar lett az iPad és App Store is.
2022. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez volt a furcsa. Kettőt állítottam be és az elsőnél nem volt semmi ilyen gond. Ezért is "ijedtem" meg. Valamiért a másodiknál már alapból német/magyar beállítással kezdett, pedig mindkettő gyári fóliás csomagolásban volt.
2022. dec. 24. 19:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!