Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amikor kikapcsolom a számítógé...

Amikor kikapcsolom a számítógépet akkor az internetmodemet és a routert is érdemes kikapcsolni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Egy, hogy áramot megtakarítassz, hűtöd őket. Az áramingadozásra érzékeny(haveromé is így halt be)
2010. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes.
2010. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy hogy kikapcsolod-e vagy nem. De ha éjszaka jön egy vihar villámokkal az tönkrevágja :)
2010. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ki kapcsolhatod ha gondolod amugy minimálist a fogyasztás és a villam meg stb baromság mivel tuti biztositék van elöbb azt verne ki és mi az esélye bele verjen a te villanykábeledbe 1000000/1 hez, de ha paranoias vagy akkor kapcsold ki
2010. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam belevágott kb 1 hónapja. Ki is kellett cserélni a modemet. Addig én is azt gondoltam, hogy kb 1000000:1-hez, hogy belevághat és mégis belevágott. :)
2010. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és a biztosítékot egyáltalán nem verte ki, csak a modemet és egy tv-t.
2010. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a biztosíték nem állít meg egy 50.000 V-al haladó villámot, simán áthúz a biztosítéknál.
2010. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem javaslom,hogy kikapcsoljad.Én is és egy barátom is elkövette ezt a szamárságot.Amikor ismét internetezni akartunk,órákba tellett,mire a szolgáltató segítségével helyreállt az internetes kapcsolat.
2010. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
amint mondtam paranoias emberek vannak lesznek stb:)) persze ha ehy tetön laksz meg egyedüli ház vagy ami ki van téve villam háritoként igen máskép lehetetlen amiket egyes gyerek le ir hja meg a sok minimax embereket férebolonditsa:) nyugodtan hagyhatod még az áram ingadozástol sem kell féj mivel perelni lehet a szolgáltatot de egyébként te döntsd el :) én közel 8 éve netezem es 14 éve van gépem de kezdve router swich modem iensmikel fene foglakozot:)) jobban erdekelt hogy az égök ne egjenek egy router fogyaszt 0.5 mw max 1w és a mikor ha egy levest melegitetél 800 watt ot
2010. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
"mikroval"
2010. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!