Milyen Bluetooth fülest ajánlanátok max 40 ezerig?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha Samsungod van akkor Samsung Galaxy Buds Live szerintem a legjobb amit választhatsz. m
2022. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi telefonom van, de ez nem számít. Ezeket a Bluetooth eszközöket úgy tervezik hogy minden márkával kompatibilis legyen
2022. dec. 29. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

2


Ez nem teljesen igaz.


Nyilván egy Samsung telefonnal is tudsz használni egy Apple AirPods-ot, de pár funkciója csak iPhone-nal párosítva érhető el.


Feltételezem, ez a Samsungnál is így van.

2022. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Megerősítem, így van a samsungnál is.
2022. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mik az elvárások? Fül vagy fej halgató, mikrofon, szín, stb.?
2022. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kevcsiii válasza:
Én nekem egy Redmi Buds 3 Pro-m van, Samsunggal használom. Zajszűrése van, vezeték nélküli töltéslehetőség és még sok finomság, szerintem nagyon kedvező (20ezer) árért. Xiaomi telefonnal meg még több lehetőséged van. Én majdnem fél éve használom, és egy rossz szavam nincs rá, tömegközlekedésen, itthon, suliban is használom, és így is simán bír 1 hetet az aksija.
2022. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül ezt vettem

[link]

2022. dec. 30. 00:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!