Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rákötöm a gépet az 55colos...

Rákötöm a gépet az 55colos Samsung tv-re, de olykor szaggat a kép, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha elég ijesztő szaggatott hangokat is kiad, mintha bakelit lemezt karcolnának. Olykor elzöldül a képernyő és semmit se tudok tenni. Kihúzom, bedugom a kábelt, akkor helyreáll. De most folyton ki-be húzogassam?

2023. jan. 6. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gépet kötsz a tv-re? Milyen felbontású a tv és milyen felbontásban használod?
2023. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen 4k, és át is állítom szépen a gépben a felbontást, hogy ott is ez legyen. A tv konfigurálja magát hogy a "legjobb élményt nyújtsa", ekkor működik csak rendesen.

3840x2160

2023. jan. 6. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem az embereket. Miért nem lehet válaszolni és leírni a részleteket?????

Eddig annyit tudunk hogy tv és gép és 4k

de b..dmeg milyen hardverek vannak benne, milyen videókártya például? Az tudja egyáltalán a 4k? Lehet az a baja hogy gyenge és nem tudja.

Nekem 2 gépem van egy 4K samsung tv-re kötva, mert azt használom monitorként. Az egyik egy régi gép, az már nem bírja a 4k-t, szaggat, úgyhogy 1080p-ben használom.

2023. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Használj másik hdmi kábelt, ami a 4k felbontást és frekiket tudja...


A másik, hiába állítod 4k-ra a gép kimenetét, lehet annyit már nem bír el azon...

2023. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha az új God of war gond nélkül megy rajta akkor felesleges a pc hardveréről beszélni szerintem. ;)


Néha gond nélkül fut minden, máskor pedig nyekereg, szaggat, villog a képernyő.

2023. jan. 7. 12:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az összes HDMI kábel képes a 4k-t közvetíteni, és tapasztalom is, hogy gyönyörű a kép, épp ezért nem értem, hogy máskor meg miért van gondja.
2023. jan. 7. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:

6

30fps-ig...

2023. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem segítek. Szevasz.
2023. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!